ab / Yatak Odaları / natale yatak odası takımı

Açıklamalar

Natalee ürün grubumuz ile yatak ve yemek odasında beyaz rengin asaleti ve saflığı öne çıkarılmıştır. Üründe Soho sunta rengi ve seramik beyaz kulplar Country havasının yansıtılması için kullanılmıştır. Ürünümüzde beyaz boyalı desenler, ahşap çıtalar, eğimli etek ve taçlar ve lukens ayaklar ile  ürün tasarımını tamamlamıştır.

 Natalee Sürgülü Dolap; içten sürgü mekanizmasına sahip olup, kapağın yerinden çıkması kullanılan ray ile imkansız hale getirilmiştir. Dolap içerisinde pantolonluk, üç adet çekmece, üç adet askı borusu bulunmaktadır.

Natalee 5 Kapılı Dolap; yavaşlatıcılı menteşeli kapaklara sahiptir. Dolapta iki adet yavaşlatıcılı çekmece, üç adet askı borusu bulunmaktadır.

Natalee 4 Kapılı Dolap; yavaşlatıcılı menteşeli kapaklara sahiptir. Dolapta iki adet yavaşlatıcılı çekmece, iki adet askı borusu bulunmaktadır.

Natalee Şifonyerde bir adet frenli çekmece ve iki adet yavaşlatıcılı kapağa sahip bölme bulunmaktadır.

Natalee Komodinler birer adet frenli çekmece bulumaktadır.

Natalee Başlık ve Karyola; ürünümüzde ürün rengi ile uyumlu çiçekli desenlere sahip bir kumaş döşeme ile kaplanmıştır, karyola ayak ucu yine döşemeli yapıda olup karyolamız hem bazalı hem de bazasız olarak kullanılabilmektedir 
Ölçüler
dolap(5 kapılı)        :H.224       W.242         D.60
karyola                   :H.139       W.195         D.217
şifonyer                  :H.180       W.149         D.47
komodin                 :H.44         W.61           D.47
çamaşırlık               :H.112       W.61           D.47
boy aynası             :H.163        W.74          D.38