ab / Yatak Odaları / akustik yatak odası takımı

Açıklamalar 

Akustik ürün grubumuz ile yatak ve yemek odasında amalfi ceviz ile antrasit rengin uyumunu öne çıkartırken bronz detaylar ürünün albenisi artırılmıştır. Üründe boyalı antrasit ile lazer kesim ceviz desenler bir bütünlük sağlarken ahşap torna ayaklar ve gövde rengi bombeli parçalar kullanılarak bu bütünlük sağlanmıştır.

 

Akustik Dolap; üstten askılı sürgü mekanizmasına sahip olup,kapağın yerinden çıkması imkansız hale getirilmiştir. Dolap içerisinde pantolonluk, iki adet çekmece, iki adet ışıklı iki adet normal askı borusu bulunmaktadır.

Akustik Şifonyerde iki adet frenli çekmece ve bir adet dar çekmece bulunmaktadır. Ayrıca Şifonyer aynasında antrasit boyalı bir parça üzerinde saat mekanizma yer almaktadır.

Akustik Komodinler de ürüntasarımına bağlı yüksek ayaklı olarak yapılmıştır. Üründe bir adet frenli çekmece bulumaktadır.

Akustik Başlık ve Karyola; ürünümüzde ürün rengi ile uyumlu koyu renkli bir kumaş döşeme ile, ürün içerisindeki bronz kulplara isaret eden ve kontrast yaratan turuncu kumaş detaylar kullanılmıştır. Karyola ayak ucu yine döşemeli yapıda olup karyolamız hem bazalı hem de bazasız olarak kullanılabilmektedir. 
Ölçüler

dolap       :H.219   W.253     D.69
karyola    :H.121   W.197     D.255
şifonyer   :H.176   W.123     D.48
komodin  :H.55     W.60       D.50